• 504 570 969
  • Starowiejska 26, 05-240 Postoliska
  • Pon-PT: 10:00-17:00 / Sob: 10:00-14:00

Czym się zajmujemy?

Prawidłowa wentylacja to element konieczny każdego budynku, w którym przebywają ludzie. Obecnie najczęściej mamy do czynienia z wentylacją grawitacyjną, czyli taką, która działa za pomocą pionowych kanałów w budynkach. Jej działanie opiera się na zasadzie grawitacji – ogrzane i lżejsze powietrze wydostaje się kanałami, unosząc się do góry. I to tyle, jeśli chodzi o najstarszy sposób wentylowania mieszkań. Jednak wentylacja może być znacznie bardziej zaawansowana i przynosić nam wiele korzyści – wystarczy zastosować rekuperację, czyli wentylację mechaniczną z odzyskiem ciepła – dzięki tej energooszczędnej wentylacji nie musimy obawiać się żadnych strat ciepła, a ponadto zyskujemy znacznie lepszej jakości powietrze. Tym właśnie zajmuje się nasza firma – doradzamy w wyborze odpowiedniej centrali, a następnie dokonujemy profesjonalnego montażu rekuperacji.

Rekuperacja – wentylacja w nowoczesnym stylu

Rekuperacja

Wentylacja grawitacyjna ma swoje zdecydowane minusy – niewiele trzeba, aby jej działanie było niewystarczające i przynosiło nie takie efekty, jakich oczekujemy. Naszą bolączką są przede wszystkim niedostatecznie wentylowe mieszkania, a zimą także straty ciepła. Dzięki rekuperacji możemy tego uniknąć. To zaawansowane rozwiązanie nie tylko poprawia jakość powietrza, ale również zapobiega utratom ciepła w czasie zimy. Na jakiej zasadzie działa rekuperacja? Wentylacja z rekuperacją to korzyści o każdej porze roku – cały czas zapewnia świeże powietrze, które jest skutecznie filtrowane z kurzu i większych zanieczyszczeń, a zimą zapobiega utratom ciepła – dzieje się tak dlatego, ponieważ powietrze z zewnątrz, nim dostanie się do naszych mieszkań, jest ogrzewane za pomocą cieplejszego powietrza, które jest w tym czasie usuwane na zewnątrz. Tym samym pozwala to na oszczędność energii używanej do ogrzewania domu – dlatego właśnie rekuperacja powinna znaleźć się tam, gdzie stawia się na komfortowe i energooszczędne rozwiązania.

Nasza firma w sposób profesjonalny zajmuje się doborem właściwej rekuperacji do konkretnego budynku – tylko wtedy jej działanie przynosi najlepsze rezultaty. Doradzimy więc w wyborze centrali i znajdziemy najwłaściwsze rozwiązanie, ponadto zajmujemy się również kompleksowym montażem oraz zapewniamy pełną obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną. Na każdym etapie realizacji zlecenia zapewniamy fachowe doradztwo i odpowiedzi na wszystkie pytania – chodzi nam przede wszystkim o to, aby każdy, kto inwestuje w tego rodzaju nowoczesne i energooszczędne rozwiązania, w pełni widział, na czym one polegają i jakie przynoszą korzyści. Doradzamy, montujemy, serwisujemy, a także prowadzimy sprzedaż internetową oraz posiadamy punkt stacjonarny z ekspozycją centrali.

Popraw swój komfort życia – umów się na konsultację!

504-570-696

504-570-696

Katalog

Oto nasze produkty!

Rekuperatory

W swoich realizacjach stawiamy na wysokiej jakości urządzenia od sprawdzonych i renomowanych producentów, np. Defro czy Thessla – jest to gwarancja wydajnej i skutecznej rekuperacji.

Call Now ButtonZadzwoń